Op de eerste rij bij nieuw onderzoek naar nierkanker

De Kidney Cancer Association (KCA) kwam van 22 tot 24 april samen in het Hilton Antwerp Old Town hotel voor het International Kidney Cancer Symposium: Europe. Een gelegenheid voor artsen, onderzoekers, academici en professionals uit de industrie vanuit de hele wereld om ideeën uit te wisselen die de toekomst van onderzoek en behandeling van nierkanker zullen sturen in het ultieme streven naar genezing.

Ons team ontwierp en installeerde een 21 meter brede setup in de plenaire zaal van het hotel met parallelle Led-schermen van 6×2,5 meter en een hoogte van 4,5 meter voor de weergave van de content van de klant zoals presentaties, video’s, sprekers op afstand en de live camerabeelden uit de zaal. Tussen de Led-schermen zorgde een geprinte backdrop met conferentie branding en tussenpanelen voor wat diepte in het podiumontwerp, en ze werden uitgelicht met led-bars in de door de klant gekozen kleuren. Ons team bracht ook een live streamingverbinding tot stand met het platform van de klant, dat zowel de postersessies als de algemene sessies hostte, die zowel persoonlijk als virtueel toegankelijk waren. Terwijl de algemene sessies werden gehouden in de grote zaal, gingen er ook kleinere vergaderingen door in een andere zaal van het hotel, waarvoor het team eveneens een volledig hybride opstelling installeerde die ook werd gelivestreamd naar het platform van de klant.

Daarnaast leverde AVP ook de nodige apparatuur voor de avondreceptie in de foyer.

Deel op

Info nodig?

Neem vrijwillig contact, en willen gaan u met veel plezier helpen.