Tour & Taxis getransformeerd voor de Rural Pact Conference

Op 15 en 16 juni 2022 vond de “Rural Pact Conference” plaats, georganiseerd door DG Agri van de Europese Commissie. Stakeholders uit alle hoeken van de Europese Unie kwamen bijeen in een van de hallen van de historische “Tour & Taxis”-site in Brussel. Voor de gelegenheid kreeg ons team de opdracht van het agentschap ‘Tipik’ om de lege ruimte om te toveren in een volwaardig congrescentrum. Allereerst installeerde ons team een centraal podium, compleet met simultaanvertaling in 12 talen en een gigantisch Led-scherm van 12m x 3m voor video’s en presentaties. Op dezelfde locatie moesten drie afzonderlijke break-outzalen worden ingericht. Opdat de aanwezigen geen last zouden hebben van storende geluiden uit de grote zaal werd als oplossing gekozen voor draadloze hoofdtelefoons, zodat alles duidelijk verstaanbaar was. © EU Commission’s Directorate General for Agriculture and Rural development (DG Agri)

Deel op

Info nodig?

Neem vrijwillig contact, en willen gaan u met veel plezier helpen.