Chemical Convention in Bratislava

De Chemical Convention is een zeer gerenommeerde conferentie waar stakeholders en vertegenwoordigers van de Europese chemische industrie samenkomen om de recentste innovaties in het vakgebied en de nieuwste uitdagingen waar de sector de komende jaren voor staat te bespreken. De conventie is ook een belangrijk evenement in de AVP-agenda. Niet alleen omdat het voor ons een mogelijkheid is om naar het buitenland te gaan of om te kunnen werken op speciale locaties zoals het prachtige Metropole Hotel in Brussel, het is ook een waar genoegen om samen te werken met Meet U There, dat het evenement sinds vele jaren mede organiseert. Voor de editie van 2023 werd ons team uitgenodigd in Bratislava, Slowakije, waar het Grand Hotel River Park, op slechts een steenworp afstand van de Donau, het decor vormde voor drie dagen van langverwachte presentaties, keynotes en roundtable discussies. Ons team installeerde een backdrop in de grote balzaal van 14 m breed en 3,60 m hoog, met links en rechts projectieschermen inbegrepen in het bedrukte canvas. Voldoende luidsprekers, microfoons, een videoswitcher en apparatuur voor externe verbindingen zorgden voor een vlotte show-flow tijdens het evenement, met uitstekende begeleiding door het CEFIC-team. Een tweede ruimte diende als kleinere vergaderruimte, waar ons team de microfoons voor de deelnemers in een U-vorm installeerde, samen met comfortmonitoren en videoconferentieapparatuur om sprekers op afstand te laten deelnemen alsof ze fysiek deel uitmaakten van de vergadering. Na drie dagen plezier was het tijd om de vrachtwagen weer in te laden en huiswaarts te keren voor de 1200 km lange reis terug naar Antwerpen. Met groot succes!

Deel op

Info nodig?

Neem vrijwillig contact, en willen gaan u met veel plezier helpen.