We verbinden iedereen van waar dan ook, zonder vertraging.

AVP besteedt veel aandacht aan het leveren van specifieke technische oplossingen voor bepaalde behoeften van klanten. Ons team van professionals is voortdurend op zoek naar de best mogelijke resultaten en implementatie in de opstelling van een evenement. IP-verbindingen kunnen de manier waarop een evenement wordt georganiseerd drastisch verbeteren. Omdat fysieke afstand tegenwoordig verwaarloosbaar is gebleken om een evenement goed te kunnen hosten, heeft de behoefte aan steeds minder latency en betere beeldkwaliteit de markt ook een stap vooruit gebracht. Met name in specifieke situaties, zoals simultaanvertaling waarbij de tolken niet op dezelfde locatie kunnen werken, is de vraag naar dergelijke verbindingen onmisbaar. Een perfect voorbeeld is het Global Gateway Forum, waar ons team meerdere locaties in Brussel met elkaar verbond voor de transmissie van realtime vertolking in meerdere talen en dit zonder enige vertraging. De echte drijfveer voor het leveren van dit soort verbindingen komt voort uit onze jarenlange expertise in de medische wereld. Net als bij een arts in de operatiekamer moet de foutmarge geminimaliseerd worden en is precisie van uitvoering essentieel. Dit is iets waar we bij elk project naar streven, dus je kunt wel zeggen dat het in het DNA van AVP zit. Voor betere kwaliteit en meer interactiviteit tijdens een sessie waar mensen live artsen zien opereren, hebben de tweerichtingsverbindingen een ultralage latency en de hoogste beeldkwaliteit nodig vanwege de precieze inhoud. Elke beweging moet tot in het kleinste detail zichtbaar zijn en elke vertraging in de feed, niet in seconden maar in milliseconden, zal de kijkers verhinderen om in realtime met de artsen te kunnen interageren. Bij de GEEW moet het toch al ingewikkelde netwerk van verbindingen binnen het ziekenhuis in real-time worden doorgestuurd naar een auditorium dat zich honderden meters verderop bevindt. AVP heeft speciale hardware om precies met dit probleem om te gaan en we kunnen oplossingen op maat leveren voor uw behoeften.

Deel op

Info nodig?

Neem vrijwillig contact, en willen gaan u met veel plezier helpen.