Een Europese Industrie Deal

73 industrieleiders uit meer dan 20 industriële sectoren kwamen samen op de site van BASF, in de Antwerpse haven, waar ze de Antwerp Declaration for a European Industry Deal overhandigden aan de voorzitter van de Europese Commissie Ursula Von Der Leyen en de Belgische premier Alexander De Croo. Conference management agency Meet U There gaf AVP de opdracht om als vertrouwde partner te zorgen voor de volledige audiovisuele ondersteuning plus conceptualisatie van de vergaderruimte in een tent, die speciaal voor de gelegenheid op het BASF-terrein werd opgezet. Ons team ontwierp en tekende verschillende driedimensionale plannen voor de ovaalvormige tafelsetting in de tent. Van de vergaderstoelen tot de sofa’s voor de aanwezigen, tot de plaatsing van verschillende bedrukte achtergronden met speciale branding van de vergadering, en ook het podium waar de officiële foto zou worden genomen, evenals alle audiovisuele apparatuur, werden opgenomen in de 3D-plannen en goedgekeurd door de klant. Naast de hoofdtent installeerde ons team een volledig functionerende perskamer plus extra audiovisuele apparatuur in het cateringgedeelte, zoals overloopschermen en luidsprekers, zodat elke aanwezige het verloop van de bijeenkomst overal ter plaatse kon volgen. Met de protesten van de Belgische boeren in het achterhoofd besloot de klant een back-up scenario te implementeren voor het geval de BASF-site in gevaar zou komen op de dag van het evenement. Met nog geen week te gaan, kwam ons team in actie en installeerde uiteindelijk een exacte kopie van het project in de Belle Epoque balzaal van het Hilton Old Town Hotel in het hart van Antwerpen. We willen Meet U There nogmaals bedanken voor het voortdurende vertrouwen in onze capaciteiten en we moeten zeggen dat evenementen zoals deze het kernvoorbeeld zijn waar AVP het verschil kan maken door zijn hands-on aanpak en jarenlange ervaring.

Deel op

Info nodig?

Neem vrijwillig contact, en willen gaan u met veel plezier helpen.